Uroczystości w przedszkolu - 2016-2017

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Dziękujemy za dobry rok szkolny 2016/2017. Przedszkolakom życzymy wspaniałych wakacji .

  Uroczyste pożegnanie Absolwentów naszego Przedszkola

  23 czerwca odbyło się uroczyste i pełne wzruszeń pożegnanie naszych Abiturientów, którzy od września wchodzą w kolejny etap edukacyjny i zasiądą w szkolnej ławie. Życzymy Wam samych sukcesów i powodzenia.

  Dzień Dziecka

  1 czerwca świętowaliśmy w Przedszkolu Dzień Dziecka. Był to radosny czas pod hasłem Aloha, Hawaje. Wspaniała zabawa odbyła się na hawajskiej wyspie – piaszczystej plaży pełnej słońca i beztroski. Towarzyszyły nam niezapomniane atrakcje : taniec hula, hawajskie przysmaki, konkursy i zabawy w rytm hawajskiej muzyki. Nie zabrakło również zabaw na dmuchanych zamkach oraz tańców z Minionkiem :). Zobaczcie sami…

  Dzień Mamy i Taty

  Za nami piękne i wzruszające chwile podczas przedstawień z okazji Dnia Mamy i Taty. Były gromkie brawa, uściski i szczególne życzenia.

  Uroczyste Śniadanie Wielkanocne

  Uroczyste Śniadanie Wielkanocne już za nami :). Podczas wspólnego posiłku przybliżyliśmy dzieciom tradycje i obrzędy łowickie opowiadając o tym, co znajdzie się w koszyczku oraz o zwyczajach związanych z Wielkanocą.

  Wielkanocne Warsztaty z Rodzicami

  Czas na wspomnienia z naszych pięknych i wesołych spotkań z Rodzicami z okazji Świąt Wielkanocnych. Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie oraz aktywny udział w warsztatach w ciepłej, rodzinnej i twórczej atmosferze.

  Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

  W dniach od 19-26 stycznia nasze Przedszkolaki z radością prezentowały swoje talenty sceniczne swoim babciom i dzadkom,by mogli wspaniale spędzić popołudnie i obejrzeć z dumą pięknie przygotowane występy swoich wnuków.

  Akademia z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości

  Dzień 11 listopada jest zawsze niezwykły i wzruszający. Tym razem był szczególnie wyjątkowy, ponieważ nasze Przedszkole odwiedził gość wyjątkowy, Burmistrz Dzielnicy Wilanów Pan Ludwik Rakowski. W uroczystości uczestniczyła Pani Agata Steczkowska, niezwykły muzyk i pedagog, założycielka „Chóru Dziecięcego Agaty Steczkowskiej”. Dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki” pięknie recytowały wiersze i śpiewały patriotyczne pieśni. Nasze przedszkolaki dostały drobne upominki od Pana Burmistrza i na pewno ten dzień zostanie w ich pamięci. Dziękujemy naszym wyjątkowym gościom za sympatyczne odwiedziny, a nauczycielom Pani Katarzynie Dąbrowskiej oraz Pani Agnieszce Gańko za przygotowanie akademii.

  Akademia Pasowania na Przedszkolaka

  To już tradycja w naszym Przedszkolu, że 14 października w Dniu Edukacji Narodowej ma miejsce szczególna Akademia – Pasowania na Przedszkolaka. W tym dniu nasi mali Aktorzy pierwszy raz wyszli na scenę i przedstawili swoje zdolności aktorskie swoim starszym koleżankom i kolegom. Po przedstawieniu za pomocą olbrzymiego ołówka Pani Dyrektor pasowała dzieci na Przedszkolaka.