Uroczystości w przedszkolu - 2013-2014

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Po raz kolejny nadszedł koniec roku szkolnego. Cieszymy się, że nasze Starszaki wkraczają w szkolne życie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci. Nadszedł zasłużony czas na wakacyjny odpoczynek. Bardzo pięknie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Nauczycielom i Rodzicom za kolejny inspirujący rok .

  Uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Przedszkola

  Wielki Piknik Rodzinny

  4 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Wielki Rodzinny Piknik. Zorganizowaliśmy go, aby uczcić Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca. To nasza tradycja. Piknik wypadł fantastycznie! Były dmuchańce do skakania, był clown z pokazem baniek, była muzyka, pyszne ciasta, malowanie buziek i całe mnóstwo kolorowych balonów. Wszyscy bawiliśmy się doskonale!!

   

  Śniadanie Wielkanocne

  Przy pięknie udekorowanym stole i koszyczku pełnym barwnych pisanek, spędziliśmy wspólnie czas opowiadając dzieciom o tradycjach tego święta. Po uroczystym śniadaniu dzieci wybrały się na poszukiwanie upominków od Zajączka Wielkanocnego.

   

  Wielkanocne spotkanie z Rodzicami

  W trzecim tygodniu kwietnia zaprosiliśmy Rodziców na artystyczne warsztaty pod hasłem: „Wielkanocne malowanie jajka”. Centralnym punktem warsztatów było wspólne z rodzicami zdobienie świątecznego koszyczka.

   

  Dzień Babci i Dziadka

  W styczniu nasze dzieci zaprosiły do wspólnego spędzenia popołudnia swoje ukochane Babcie i Dziadków. Były bardzo dumne i podekscytowane wizytą ważnych gości i z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Po spektaklu dzieci zaprosiły wszystkich do obejrzenia sal i na pyszny poczęstunek przygotowany przez nasze Panie z kuchni.

   

  Jasełka w Przedszkolu

  Symboliczna, ale zarazem bardzo efektowna scenografia, cudowny występ naszych małych aktorów, którzy znakomicie wcielili się w swoje role i grali z wielkim zaangażowaniem. Wspaniałe wykonanie najpiękniejszych kolęd, pastorałek oraz zimowych piosenek w języku angielskim wprowadziło wszystkich gości w magię Świąt Bożego Narodzenia. Było to wyjątkowe popołudnie, wypełnione ciepłem rodzinnym, wspólnym śpiewaniem kolęd oraz smakiem sernika.

   

  Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  Dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki” stworzyły podniosłą i uroczystą atmosferę na Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przy śpiewaniu i słuchaniu hymnu narodowego, wypowiadaniu słów: ojczyzna, niepodległość, wolność i honor rozbudziły się w dzieciach emocje, które zostaną w ich sercach na dłużej.

   

  Akademia Pasowania na Przedszkolaka

  W drugim tygodniu października, w Dniu Edukacji Narodowej miała miejsce szczególna Akademia – Pasowanie na Przedszkolaka. Przywitaliśmy naszych nowych Przedszkolaków oraz te dzieci, które doszły do naszego Przedszkola w ciągu roku szkolnego. Tego dnia wszystkie dzieci obowiązywał strój galowy – co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach.