Śniadanie Wielkanocne

W Przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Przy pięknie udekorowanych stołach, koszyczkach pełnych barwnych pisanek i pięknym śpiewie Patrycji Lipińskiej, dzieci poznały tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi, usłyszały ciekawe, rodzinne historie i zostały zaproszone do wspólnego śpiewania.

Warsztaty Wielkanocne

Serdecznie Państwu dziękujemy za obecność, ciekawe pomysły i zaangażowanie twórcze podczas naszych warsztatów wielkanocnych . W trakcie wspólnego popołudnia, spędzonego w miłej i ciepłej atmosferze tworzyliśmy pisanki i różnego rodzaju ozdoby świąteczne, które potem ozdobią nasze świąteczne stoły.

Dzień Babci i Dziadka

Zakończyliśmy już uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny, który był podziwiany przez naszych wyjątkowych Gości. Zobaczcie Państwo sami, jak cudowna atmosfera panowała podczas tych ważnych chwil.

Świąteczne spotkania z Rodzicami

"Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy..."

Dziękujemy wszystkim dzieciom, Rodzicom i kadrze za udział w pięknych spotkaniach świątecznych. Było wiele magicznych chwil, takich jak te uwiecznione na naszych zdjęciach.

Pasowanie na Przedszkolaka

Akademia Pasowania na Przedszkolaka była uroczystością pełną wrażeń, uśmiechu i dumy. Przywitaliśmy nowych Przedszkolaków oraz te dzieci, które doszły do naszego Przedszkola w ciągu roku szkolnego i ominęło ich to szczególne wydarzenie. W tym dniu nasi mali Aktorzy pierwszy raz wyszli na scenę i przedstawili swoje zdolności aktorskie swoim starszym koleżankom i kolegom. Po przedstawieniu za pomocą olbrzymiego ołówka Pani Dyrektor pasowała dzieci na Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie Przedszkolaki obowiązywał strój galowy - co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach.