Uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Przedszkola

24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy absolwentów naszego Przedszkola. Przedszkolaki zaproszonym Rodzicom z radością przedstawiły swoje talenty sceniczne. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Życzymy wszystkim słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji .

Uroczysta Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016

Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia grupy. Życzyliśmy im pięknych, słonecznych wakacji. Tego dnia dzieci z grup „Zwinne Wiewiórki” i "Bystre Delfinki" uroczyście pożegnały naszych Absolwentów, z życzeniami powodzenia w szkole. Bardzo pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom, Nauczycielom i Rodzicom za kolejny inspirujący rok .

Dzień Dziecka

1 czerwca świętowaliśmy w naszym Przedszkolu i Żłobku Dzień Dziecka. Był to wyjątkowy dzień pod hasłem „Ahoj, przygodo”, podczas którego na dzieci czekały niezwykłe przygody po morzach i wyspach. Tego dnia dzieci bawiły się na naszym placu zabaw przy dźwiękach muzyki, wśród kolorowych balonów, dmuchanych zjeżdżalni. Było mnóstwo tańców, śpiewów, konkursów, zabaw z mistrzynią w kręceniu baloników - Patrycją Lipińską .

Dzień Mamy i Taty

W drugiej połowie maja nasze Przedszkolaki zaprosiły do Przedszkola najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka - kochanych Rodziców na Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla nich występy i przy okazji ich święta złożyły im szczególne życzenia.

Uroczyste Śniadanie Wielkanocne

Przy pięknie udekorowanym stole i koszyczku pełnym barwnych pisanek, dzieci wysłuchały opowieści naszych Pań Nauczycielek, o dawnych tradycjach i zwyczajach wiejskich obchodów Wielkiej Nocy.

Spotkania z rodzicami z okazji Świąt Wielkanocnych

W trzecim tygodniu marca zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grup 4-6 latków na przedstawienie wielkanocne. Przedszkolaki z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek .

Spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych z rodzicami dzieci z grupy 3 latków

Czas na wspomnienia z naszych pięknych i wesołych spotkań z rodzicami z okazji Świąt Wielkanocnych. Panie naszych 3 latków przygotowały dla rodziców pełen kosz zabaw wielkanocnych. Nie zabrakło zabaw „Zajączek Wielkanocny”, tańca kurcząt z pisanką czy zabawy muzyczno – ruchowej „Kaczuszki” oraz „Koszyczek”. Wyjątkowo w ten rodzinny czas to Rodzice naszych pociech mogli przedstawić swoje aktorskie umiejętności podczas przedstawienia „Na wiejskim podwórku”.

Dzień Babci i Dziadka

W styczniu nasze Przedszkolaki zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków do przedszkola na wspólne spędzenie popołudnia. Były bardzo dumne i podekscytowane wizytą ważnych gości i z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Po spektaklu dzieci zaprosiły wszystkich do obejrzenia sal i na pyszny poczęstunek.

Świąteczne przedstawienia

Trzeci tydzień grudnia - to czas świątecznych spotkań. W atmosferze ciepła i radości, spotkaliśmy się z Rodzicami naszych Przedszkolaków, aby w miłym gronie posłuchać kolęd, skosztować sernika, podzielić się dobrym słowem. Dzieci przygotowały dla Rodziców specjalne, świąteczne występy. Ten wyjątkowy wieczór zakończyliśmy uroczystym poczęstunkiem. To były absolutnie magiczne spotkania.

Świateczne spotkanie z Rodzicami dzieci z grupy "Wesołe Zajączki"

W okresie przedświątecznym, w atmosferze ciepła i radości, spotkaliśmy się z Rodzicami dzieci z grupy "Wesołe Zajaczki", by w miłym gronie posłuchać kolęd, wykonać ozdoby świąteczne, skosztować sernika, podzielić się dobrym słowem. Ten wyjątkowy wieczór zakończyliśmy uroczystym poczęstunkiem i wręczeniem prezentów Rodzicom - nasze Przedszkolaki obdarowały Rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Koncert patriotyczny pt. "Dzień Niepodległości"

13 listopada zaprosiliśmy Przedszkolaki na koncert patriotyczny pt. „Dzień Niepodległości“ w wykonaniu Pani Patrycji Lipińskiej. Cały koncert przeplatany był wierszami np. „Kto ty jesteś?” czy legendą „O Lechu, Czechu i Rusie” oraz pieśniami patriotycznymi. Gościnnie w koncercie uczestniczył śpiewak Pan Tomasz Hoffmann. A nasze przedszkolaki: Ola, Natalka i Julcia z grupy Pracowitych Pszczółek zaśpiewały pieśń pt. „Rozkwitały pąki białych róż”.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Akademię z okazji  Narodowego Święta Niepodległości obchodziliśmy w bardzo podniosłej atmosferze. Dzieci z grupy "Pracowite Pszczółki" przygotowały piękny występ patriotyczny. Obejrzeliśmy prezentację multimedialną "Symbole narodowe" i wysłuchaliśmy wiersza "Katechizm polskiego dziecka". Przy śpiewaniu i słuchaniu hymnu narodowego, wypowiadaniu słów: ojczyzna, niepodległość, wolność, honor rozbudziły się w dzieciach emocje, które zostaną w ich sercach na dłużej.  Ten dzień był bardzo wyjątkowy.

Sesja zdjęciowa z okazji pasowania na Przedszkolaka

Akademia z okazji pasowania na Przedszkolaka

14 października w Dniu Edukacji Narodowej miała miejsce szczególna Akademia - Pasowania na Przedszkolaka. Przywitaliśmy nowych Przedszkolaków oraz te dzieci, które doszły do naszego Przedszkola w ciągu roku szkolnego i ominęło ich to szczególne wydarzenie. W tym dniu nasi mali Aktorzy pierwszy raz wyszli na scenę i przedstawili swoje zdolności aktorskie swoim starszym koleżankom i kolegom. Po przedstawieniu za pomocą olbrzymiego ołówka Pani Dyrektor pasowała dzieci na Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie Przedszkolaki obowiązywał strój galowy - co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach.