Dzień Dziecka

1 czerwca świętowaliśmy w naszym Przedszkolu i Żłobku Dzień Dziecka. Był to wyjątkowy dzień pod hasłem „Ahoj, przygodo”, podczas którego na dzieci czekały niezwykłe przygody po morzach i wyspach. Tego dnia dzieci bawiły się na naszym placu zabaw przy dźwiękach muzyki, wśród kolorowych balonów, dmuchanych zjeżdżalni. Było mnóstwo tańców, śpiewów, konkursów, zabaw z mistrzynią w kręceniu baloników - Patrycją Lipińską .

Wielkanocne spotkanie z Rodzicami

W trzecim tygodniu marca zaprosiliśmy Rodziców na warsztaty wielkanocne. W grupie Maluszków, Rodzice wraz ze swoimi pociechami, ozdabiali koszyczki wielkanocne, tworzyli piękne kraszanki i pisanki.

Świąteczne spotkanie z Rodzicami naszych Maluszków

W okresie przedświątecznym, w atmosferze ciepła i radości, spotkaliśmy się z Rodzicami naszych Maluszków, by w miłym gronie posłuchać kolęd, wykonać ozdoby świąteczne, skosztować sernika, podzielić się dobrym słowem. Ten wyjątkowy wieczór zakończyliśmy uroczystym poczęstunkiem i wręczeniem prezentów Rodzicom - nasze Maluszki obdarowały Rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami.