4 czerwca - Dzień Otwarty w naszym Przedszkolu i Żłobku

Dziękujemy wszystkim z Państwa za przybycie na Dzień Otwarty do naszego Przedszkola i Żłobka w sobotnie przedpołudnie. W taką piękną słoneczną pogodę wszyscy miło spędziliśmy czas na wspaniałej zabawie .

14 maja - Dzień Otwarty w naszym Przedszkolu i Żłobku

Dziękujemy wszystkim z Państwa za przybycie na Dzień Otwarty do naszego Przedszkola i Żłobka. Ten dzień zapewnił nam i naszym gościom moc niezapomnianych wrażeń i mnóstwo dobrej zabawy .

16 kwietnia - Dzień Otwarty w naszym Przedszkolu i Żłobku

W imieniu całego zespołu Przedszkola i Żłobka Moje Cudowne Lata, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły nas w tak piękne sobotnie przedpołudnie. Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami uczestniczyli w zabawach w sali przedszkolnej oraz na placu zabaw. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości był to mile spędzony czas .