Uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Przedszkola

26 czerwca uroczyście pożegnaliśmy absolwentów naszego Przedszkola. Przedszkolaki zaproszonym Rodzicom z radością przedstawiły swoje talenty sceniczne. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Wierzymy, że wkraczając w dorosłe życie, będziecie potrafili podejmować właściwe i mądre decyzje. Życzymy wszystkim słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji .

Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego

Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Wszystkie Przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia grupy. Życzyliśmy im pięknych, słonecznych wakacji. Tego dnia dzieci z grup „Zwinne Wiewiórki” uroczyście pożegnały naszych Absolwentów, z życzeniami powodzenia w szkole. Bardzo pięknie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Nauczycielom i Rodzicom za kolejny inspirujący rok .

Dzień Dziecka

Był to dzień pełen muzyki, tańców, śpiewów, konkursów, zabaw z mistrzynią w kręceniu baloników - Patrycją Lipińską. Tego dnia dzieci bawiły się na naszym placu zabaw wśród kolorowych balonów, baniek mydlanych, dmuchanych zjeżdżalni i zamków .

Dzień Mamy i Taty

W drugiej połowie maja nasze Przedszkolaki zaprosiły do Przedszkola najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka - kochanych Rodziców na Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla nich występy i przy okazji ich święta złożyły im szczególne życzenia. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Świąteczne Śniadanie Wielkanocne w wyjątkowymi gośćmi Państwem Haliną i Jackiem Latoszek członkami zespołu "Powsinianie" z Centrum Kultury Wilanów

Przy pięknie udekorowanym stole i koszyczku pełnym barwnych pisanek, nasi wyjątkowi goście, członkowie Centrum Kultury w Wilanowie - Pani Halina i Pan Jacek, opowiedzieli dzieciom o regionalnych tradycjach Świąt Wielkanocnych oraz przedstawili im regionalny strój wilanowski.

Wielkanocne przedstawienie dla Rodziców dzieci z grup starszych

W czwartym tygodniu marca zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grup 4-6 latków na przedstawienie wielkanocne. Przedszkolaki z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Uroczystość zakończył śmingus dyngus oraz słodki poczęstunek. To było wyjątkowe popołudnie .

Warsztaty wielkanocne z Rodzicami dzieci z grup 3 latków

W czwartym tygodniu marca zaprosiliśmy Rodziców na warsztaty wielkanocne. W grupie 3 latków, Rodzice wraz ze swoimi pociechami, ozdabiali koszyczki wielkanocne, tworzyli piękne kraszanki i pisanki, robili również zające z papieru. To było wyjątkowe spotkanie .

Dzień Babci i Dziadka

W styczniu nasze Przedszkolaki zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków do przedszkola na wspólne spędzenie popołudnia. Były bardzo dumne i podekscytowane wizytą ważnych gości i z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Po spektaklu dzieci zaprosiły wszystkich do obejrzenia sal i na pyszny poczęstunek.

Świąteczne przedstawienia

Trzeci tydzień grudnia - to czas świątecznych spotkań. W atmosferze ciepła i radości, spotkaliśmy się z Rodzicami naszych Przedszkolaków, aby w miłym gronie posłuchać kolęd, skosztować sernika, podzielić się dobrym słowem. Dzieci przygotowały dla Rodziców specjalne, świąteczne występy. Ten wyjątkowy wieczór zakończyliśmy uroczystym poczęstunkiem. To były absolutnie magiczne spotkania.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dzieci z grupy "Bystre Delfinki" stworzyły podniosłą i uroczystą atmosferę na Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Obchody tego Święta umiliło spotkanie z dowódcą Garnizonu Warszawa gen. bryg. Wiesławem Grudzińskim, który opowiedział dzieciom o swojej pracy. Przy śpiewaniu i słuchaniu hymnu narodowego, wypowiadaniu słów: ojczyzna, niepodległość, wolność, honor rozbudziły się w dzieciach emocje, które zostaną w ich sercach na dłużej.

Akademia - Pasowania na Przedszkolaka

W drugim tygodniu października, w Dniu Edukacji Narodowej miała miejsce szczególna Akademia - Pasowania na Przedszkolaka. Przywitaliśmy nowych Przedszkolaków oraz te dzieci, które doszły do naszego Przedszkola w ciągu roku szkolnego. W tym dniu nasze dzieci pierwszy raz wyszły na scenę i zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Po przedstawieniu za pomocą olbrzymiego ołówka Pani Dyrektor pasowała dzieci na Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie Przedszkolaki obowiązywał strój galowy - co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach.