Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Po raz kolejny nadszedł koniec roku szkolnego. Cieszymy się, że nasze Starszaki wkraczają w szkolne życie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci. Nadszedł zasłużony czas na wakacyjny odpoczynek. Bardzo pięknie dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Nauczycielom i Rodzicom za kolejny inspirujący rok .

Uroczyste pożegnanie absolwentów naszego Przedszkola

Wielki Piknik Rodzinny

4 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Wielki Rodzinny Piknik. Zorganizowaliśmy go, aby uczcić Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca. To nasza tradycja. Piknik wypadł fantastycznie! Były dmuchańce do skakania, był clown z pokazem baniek, była muzyka, pyszne ciasta, malowanie buziek i całe mnóstwo kolorowych balonów. Wszyscy bawiliśmy się doskonale!!

Śniadanie Wielkanocne

Przy pięknie udekorowanym stole i koszyczku pełnym barwnych pisanek, spędziliśmy wspólnie czas opowiadając dzieciom o tradycjach tego święta. Po uroczystym śniadaniu dzieci wybrały się na poszukiwanie upominków od Zajączka Wielkanocnego.

Wielkanocne spotkanie z Rodzicami

W trzecim tygodniu kwietnia zaprosiliśmy Rodziców na artystyczne warsztaty pod hasłem: "Wielkanocne malowanie jajka". Centralnym punktem warsztatów było wspólne z rodzicami zdobienie świątecznego koszyczka.

Dzień Babci i Dziadka

W styczniu nasze dzieci zaprosiły do wspólnego spędzenia popołudnia swoje ukochane Babcie i Dziadków. Były bardzo dumne i podekscytowane wizytą ważnych gości i z radością przedstawiały swoje talenty sceniczne. Po spektaklu dzieci zaprosiły wszystkich do obejrzenia sal i na pyszny poczęstunek przygotowany przez nasze Panie z kuchni.

Jasełka w Przedszkolu

Symboliczna, ale zarazem bardzo efektowna scenografia, cudowny występ naszych małych aktorów, którzy znakomicie wcielili się w swoje role i grali z wielkim zaangażowaniem. Wspaniałe wykonanie najpiękniejszych kolęd, pastorałek oraz zimowych piosenek w języku angielskim wprowadziło wszystkich gości w magię Świąt Bożego Narodzenia. Było to wyjątkowe popołudnie, wypełnione ciepłem rodzinnym, wspólnym śpiewaniem kolęd oraz smakiem sernika.

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki” stworzyły podniosłą i uroczystą atmosferę na Akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przy śpiewaniu i słuchaniu hymnu narodowego, wypowiadaniu słów: ojczyzna, niepodległość, wolność i honor rozbudziły się w dzieciach emocje, które zostaną w ich sercach na dłużej.

Akademia Pasowania na Przedszkolaka

W drugim tygodniu października, w Dniu Edukacji Narodowej miała miejsce szczególna Akademia - Pasowanie na Przedszkolaka. Przywitaliśmy naszych nowych Przedszkolaków oraz te dzieci, które doszły do naszego Przedszkola w ciągu roku szkolnego. Tego dnia wszystkie dzieci obowiązywał strój galowy - co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach.