Przedstawienie teatralne "O skrzacie, Kasi i gąsce" w Żłobku

Bal karnawałowy „Na pirackim statku” u Maluszków

Spotkanie Świętego Mikołaja z Maluszkami

7 grudnia zaprosiliśmy nasze maluszki na spotkanie przy świątecznym kominku ze Świętym Mikołajem, Śnieżynką i bałwankiem Kuleczką. Nasze mikołajkowe spotkanie rozpoczęła rozśpiewana i roztańczona Śnieżynka - specjalistka od zimowych zabaw. Po wesołych tańcach i bałwankowych zagadkach pojawił się nasz gość specjalny, który zna najskrytsze dziecięce marzenia - Święty Mikołaj! Dzieciaczki mogły usiąść razem z Mikołajem na kanapie, przytulić się do niego i posłuchać opowieści prosto z Laponii. Na koniec, nasze grzeczne zuchy zostały obdarowane pięknymi prezentami .

Przedstawienie kukiełkowe dla Maluszków

Nasze Maluszki z grup żłobkowych z otwartymi buziami i wypiekami na twarzy oglądały spektakl teatralny pt. „Magiczny miód” w wykonaniu aktorów Teatru Lalek Igraszka. Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę – mama jest chora! Po wizycie u pani doktor – mądrej Sowy okazuje się, że choroba jest bardzo poważna, a jedynym lekarstwem jest magiczny miód. Maciuś musi wyruszyć w daleką podróż do tajemniczego lasu. Na szczęście w wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas. Dwaj mali bohaterowie muszą przechytrzyć podstępnego węża Sobiesława, a także przekonać królową pszczół, by podarowała im beczułkę magicznego miodu. Na szczęście, dzięki sprytowi i odwadze udaje im się szczęśliwie wrócić do domu z czarodziejskim lekarstwem i mama zostaje wyleczona.