Kontakt

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
Moje Cudowne Lata

ul. Gąsek 74A
02-973 Warszawa

Dyrekcja
tel.: 600 091 234
e-mail:
dyrektor@cudownelata.edu.pl 

Sekretariat
tel.: 600 091 237
e-mail:
sekretariat@cudownelata.edu.pl

Nasze atuty

 • Położenie. Przedszkole i Żłobek Moje Cudowne Lata znajdują się na osiedlu Kabaty na Ursynowie w sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w otoczonym zielenią miejscu na granicy dzielnic Wilanów i Ursynów.
 • Budynek. Mieścimy się w wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 600 m2 zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na przedszkole i żłobek. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe. Budynek posiada system centralnej wentylacji oraz agregat prądotwórczy. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.
 • Plac zabaw. Posiadamy bardzo duży plac zabaw o powierzchni ponad 1700 m2 z wydzieloną częścią dla dzieci żłobkowych. Na przedszkolnym placu zabaw, w części pokrytej bezpiecznym, syntetycznym podłożem znajdują się duże zestawy zabawowo - sprawnościowe. W części placu pokrytej nawierzchnią trawiastą, usytuowane są boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, bieżnia, liczne zabawki sprawnościowe, dwie zadaszone piaskownice oraz duża altana wykorzystywana do zajęć i zabawy w dni słoneczne i deszczowe. Dodatkową atrakcją placu jest usypana górka oraz wydzielony poza placem zabaw teren pod padok dla kucyków, na którym odbywają się zajęcia z jazdy konnej.
 • Własna kuchnia. Mamy własną kuchnię wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Posiadamy piec konwekcyjny dający możliwość przyrządzania dietetycznych potraw na parze. Jadłospis układany jest przez dietetyka w oparciu o tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
 • Parking. Dla wygody rodziców przedszkole i żłobek mają dwa własne parkingi. Wjazd na parking usytuowany bezpośrednio przy wejściu do budynku możliwy jest w godzinach przyprowadzania i odbioru dzieci, parking zewnętrzny pozostaje do dyspozycji rodziców przez cały dzień.
 • Nowoczesne sale. Sale przedszkola i żłobka są wysokie, przestronne, bezpieczne, nowocześnie wyposażone i dostosowane do grup wiekowych. Sale grup starszych przedszkolaków wyposażone są w tablice interaktywne oraz w tablice z alfabetem glotto. Przy każdej sali jest łazienka dla dzieci. Mamy doskonale wyposażoną salę zajęć ruchowych.
 • Bogaty program zajęć. W żłobku realizujemy autorski program zapewniający dzieciom wszechstronny i zrównoważony rozwój: intelektualny, fizyczny i społeczny. W przedszkolu realizujemy rozszerzoną podstawę programową wychowania przedszkolnego wzbogaconą o liczne zajęcia sportowe i dwa języki obce oraz o wiele zajęć rozwijających wrodzone zdolności i predyspozycje dzieci. Ponadto, rodzice mają możliwość wyboru interesujących ich dzieci aktywności z bardzo szerokiej palety zajęć dodatkowych.
 • Małe grupy. Liczba dzieci w grupie przedszkolnej wynosi maksymalnie 18, a w żłobkowej 15. Grupy obejmują dzieci z tego samego rocznika.
 • Badania przesiewowe. W ramach opłat czesnego zapewniamy naszym dzieciom badania przesiewowe: logopedy, psychologa oraz terapeuty integracji sensorycznej.
 • Sale terapii. Mamy bardzo dobrze i nowocześnie wyposażoną salę do terapii integracji sensorycznej oraz salę do terapii logopedycznej.
 • Bezpieczeństwo. Przedszkole i żłobek wyposażone są w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych oraz w rozbudowany system kamer monitorujących całodobowo wnętrze budynku i jego otoczenie.
 • Wymogi prawne. Przedszkole Moje Cudowne Lata jest wpisane pod numerem 279 PN do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Biuro Edukacji miasta stołecznego Warszawa. Przedszkole podlega pod Ministerstwo Edukacji Narodowej. Żłobek Moje Cudowne Lata jest wpisany pod numerem 56/Z/2012 do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez Prezydenta m. st. Warszawy. Żłobek podlega pod Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Kuchnia przedszkola i żłobka posiada wszelkie wymagane prawem zgody organów sanitarnych.

Wpis do Ewidencji szkół
i placówek niepublicznych

Opinia sanitarna przedszkola Opinia sanitarna kuchni przedszkola
Wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych Opinia sanitarna żłobka Opinia sanitarna kuchni żłobka 

Zobacz galerię zdjęć przedszkola

Zobacz galerię zdjęć żłobka

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym przedszkolu i żłobku