Nasze atuty

 • Położenie. Przedszkole Moje Cudowne Lata znajduje się w otoczonym zielenią miejscu w sąsiedztwie Lasu Kabackiego.
 • Budynek. Mieścimy się w nowym, wolnostojącym budynku o powierzchni ponad 600 m2 zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na przedszkole. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe (posiada instalację odgromową, system sygnalizacji pożaru, hydranty, oświetlenie awaryjne, agregat prądotwórczy). Budynek posiada system centralnej wentylacji oraz jest w pełni klimatyzowany.
 • Bezpieczeństwo. Przedszkole i żłobek wyposażone są w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych i monitoringu (karty zbliżeniowe do drzwi wejściowych, kolorowe wideofony do sal) oraz w rozbudowany system kamer monitorujących całodobowo wnętrze budynku i jego otoczenie.
 • Plac zabaw. Na przedszkolnym placu zabaw o powierzchni ponad 1500 m2 znajduje się wydzielona część z wieloma dużymi, certyfikowanymi zabawkami umieszczonymi na bezpiecznym, syntetycznym podłożu. Pozostała część placu pokryta jest nawierzchnią trawiastą, na której usytuowane są boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, bieżnia, liczne zabawki sprawnościowe, zadaszona piaskownica oraz duża altana wykorzystywana do zajęć i zabawy w dni słoneczne i deszczowe. Dodatkową atrakcją placu jest usypana górka oraz wydzielony poza placem zabaw teren pod padok dla kucyków, na którym odbywają się zajęcia z jazdy konnej. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac jest ogrodzony, zamykany i monitorowany. Trawa na placu zabaw jest regularnie koszona i opryskiwana przeciwko kleszczom.
 • Nowoczesne sale. Sale naszego Przedszkola są wysokie, jasne, przestronne i indywidualnie dostosowane do każdej z grup wiekowych. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny i sieć komputerową, a sale grup starszych przedszkolaków wyposażone są dodatkowo w tablice interaktywne oraz w tablice z alfabetem ruchomym glotto. Przy każdej sali jest łazienka przystosowana do potrzeb dzieci. Posiadamy salę zajęć ruchowych i salę integracji sensorycznej.
 • Własna kuchnia. Mamy własną kuchnię, wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Posiadamy piec konwekcyjny dający możliwość wypieku pieczywa, ciast oraz przyrządzania dietetycznych potraw na parze. Jadłospis układany jest przez dietetyka w oparciu o tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
 • Wykwalifikowana kadra. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę. Nasi nauczyciele wyróżniają się nie tylko doświadczeniem, ale również kreatywnością, cierpliwością i serdecznością.
 • Opieka specjalistów. Nasze dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeuty integracji sensorycznej.
 • Rozszerzona podstawa programowa. Realizujemy rozszerzoną podstawę programową wychowania przedszkolnego podczas codziennych zajęć prowadzonych w kilkugodzinnym bloku dydaktycznym. Podstawa programowa wzbogacona jest o liczne zajęcia sportowe, dwa języki obce oraz o wiele zajęć rozwijających wrodzone zdolności i predyspozycje dzieci. Nasi absolwenci zdają z powodzeniem egzaminy wstępne do najlepszych warszawskich szkół podstawowych.
 • Codzienne zajęcia z języka angielskiego. Nasze dzieci każdego dnia mają zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania, którego nadrzędnym celem jest nauka poprzez zabawę i różne formy aktywności.
 • Bogaty program zajęć. W żłobku realizujemy autorski program zapewniający dzieciom wszechstronny i zrównoważony rozwój: intelektualny, fizyczny i społeczny. W przedszkolu realizujemy rozszerzoną podstawę programową wychowania przedszkolnego wzbogaconą o liczne zajęcia sportowe i dwa języki obce oraz o wiele zajęć rozwijających wrodzone zdolności i predyspozycje dzieci. Ponadto, rodzice mają możliwość wyboru interesujących ich dzieci aktywności z bardzo szerokiej palety zajęć dodatkowych.
 • Małe grupy. Liczba dzieci w grupie przedszkolnej wynosi maksymalnie 18, a w żłobkowej 15. Grupy obejmują dzieci z tego samego rocznika.
 • Badania przesiewowe. W ramach opłat czesnego zapewniamy naszym dzieciom badania przesiewowe: logopedy, psychologa oraz terapeuty integracji sensorycznej.
 • Sale terapii. Mamy bardzo dobrze i nowocześnie wyposażoną salę do terapii integracji sensorycznej oraz salę do terapii logopedycznej.