Nasze atuty

  • Żłobek Moje Cudowne Lata znajduje się w otoczonym zielenią miejscu w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Mieścimy się w nowym, wolnostojącym budynku zbudowanym specjalnie z przeznaczeniem na placówkę edukacyjną. Budynek spełnia wszystkie przewidziane prawem normy budowlane, sanitarne i przeciwpożarowe (posiada instalację odgromową, system sygnalizacji pożaru, hydranty, oświetlenie awaryjne, agregat prądotwórczy). Budynek posiada system centralnej wentylacji oraz jest w pełni klimatyzowany.
  • Żłobek wyposażony jest w nowoczesny system zabezpieczeń i monitoringu (karty zbliżeniowe do drzwi wejściowych, kolorowy wideofon, rozbudowany system kamer monitorujących całodobowo wnętrze i otoczenie budynku).
  • Mamy własny plac zabaw o powierzchni około 200m2 pokryty nawierzchnią trawiastą. Wyposażenie placu dostosowane jest do wieku dzieci i posiada wymagane prawem certyfikaty. Dzieci mają do dyspozycji: zadaszoną piaskownicę, huśtawkę, zjeżdżalnię, domek i wiele innych zabawek. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac jest ogrodzony, zamykany i monitorowany. Trawa na placu zabaw jest regularnie koszona i opryskiwana przeciwko kleszczom.
  • Sale naszego Żłobka są wysokie, jasne i przestronne, utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny i sieć komputerową.
  • Posiadamy salę zajęć ruchowych i salę integracji sensorycznej.
  • Mamy własną kuchnię wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Posiadamy piec konwekcyjny dający możliwość wypieku pieczywa, ciast oraz przyrządzania dietetycznych potraw na parze. Jadłospis układany jest przez dietetyka w oparciu o tradycyjne potrawy kuchni polskiej.
  • Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę. Nasi opiekunowie i nauczyciele wyróżniają się nie tylko doświadczeniem, ale również kreatywnością, cierpliwością i serdecznością.
  • Nasze dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologa i terapeuty integracji sensorycznej.
  • W naszym Żłobku realizujemy autorski program „Moje Najmłodsze Cudowne Lata”. Najważniejszym założeniem programu jest indywidualne podejście do każdego dziecka zapewniające wszechstronny i zrównoważony rozwój: intelektualny, fizyczny i społeczny. Dzieci doświadczają i uczą się poprzez kreatywną zabawę. Podczas codziennych zajęć prowadzone są zabawy edukacyjne, wychowawcze, muzyczno-ruchowe, plastyczne oraz usprawniające mowę.